Úterý, 24. dubna 2018

Tiskové zprávy

Výroční zpráva ÚZSVM za rok 2017: Rekordní nárůst příjmů i uhájené desítky miliard

17.04.2018

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) zveřejnil na webových stránkách výroční zprávu o své činnosti v roce 2017. ÚZSVM v roce 2017 zaznamenal druhé nejvyšší příjmy od svého vzniku, zároveň státu uhájil desítky miliard v právních jednáních a navrhl desítky dislokačních projektů šetřících miliony daňovým poplatníkům.

Generální ředitelka ÚZSVM získala cenu pro osobnost eGovernmentu 2018 za státní elektronické aukce

21.03.2018

Generální ředitelka Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) Kateřina Arajmu získala na slavnostním vyhlášení osobností eGovernmentu 2. místo v kategorii centrálních úřadů za rok 2018.

Město, kraj a Ministerstvo kultury se dohodly na postupu ohledně muzea totality v Uherském Hradišti

16.03.2018

Na dnešním jednání ohledně areálu bývalé věznice v Uherském Hradišti, kterého se účastnili zástupci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM), Ministerstva kultury, Ministerstva spravedlnosti, Okresního soudu v Uherském Hradišti, města Uherského Hradiště a Zlínského kraje, sdělili zástupci města, kraje i Ministerstva kultury podíl na financování výstavby a provozu Muzea totality.

Další tiskové zprávy

Aktuality

ÚZSVM převedl městu Vizovice pozemky u sirného pramene

23.04.2018

Úřad pro zastupování státu ve věch majetkových (ÚZSVM) ve Zlíně převedl na město Vizovice poloviční podíl na sedmi pozemcích o celkové výměře 679 m2, které jsou situovány v Lázeňské ulici a jsou součástí sirného pramene. Sirný pramen byl již v roce 1999 zaregistrován jako významný krajinný prvek s názvem Sirkovice III, minerální sirný pramen.

ÚZSVM získal sbírku autíček

23.04.2018

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Ústí nad Labem získal z odúmrti zajímavou sbírku modelů aut. Sbírka byla objevena v domě nabytém z odúmrti po muži z Benešova nad Ploučnicí, který zemřel ve věku 73 let bez dědiců a bez zanechání závěti.

ÚZSVM ve Strakonicích úspěšně využívá prodej formou elektronické aukce

20.04.2018

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) připravil v rámci nově zavedeného systému prodeje movitých věcí formou elektronické aukce nabídku osobního automobilu Škoda Felicia, audio mini věže Grundig, nebo dalekohledu.

ÚZSVM prodal foukací harmoniku z trestné činnosti

20.04.2018

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Litoměřicích prodal foukací harmoniku, kterou získal od policie.

archiv aktualitarchiv aktualit |  Další aktuality
RSSRSS
Plzeň České Budějovice Praha Střední Čechy Ústí nad Labem Hradec Králové Brno Ostrava Mapa

Pracoviště

Pro informace o činnosti ÚZSVM
přejděte na příslušné pracoviště.

Aktuální nabídka majetku k prodeji