Čtvrtek, 22. srpna 2019

Tiskové zprávy

Zaměstnanci ÚZSVM dnes darovali krev

06.08.2019

Generální ředitelka Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) Kateřina Arajmu a dalších 65 zaměstnanců se dnes připojilo k dobrovolné akci „Daruj krev s ÚZSVM“ a společně darovali téměř 25 litrů krve. Odběry v budově ÚZSVM v Praze zajistila mobilní transfuzní jednotka Ústřední vojenské nemocnice a její odborný personál.

ÚZSVM nabízí k prodeji řadu lukrativních nemovitostí po celé republice

01.08.2019

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) nabízí na svém webu www.nabidkamajetku.cz řadu nemovitostí včetně zámku, bytů, rekreačních chat, moderních vil nebo kněžského semináře.

Příjmy ÚZSVM v první polovině roku dosáhly 770 milionů korun

22.07.2019

Příjmy Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) dosáhly v období od ledna do konce června roku 2019 celkem 769,5 milionu korun. Oproti stejnému období roku 2018 se jedná o nárůst o více jak 73 milionů korun.

Další tiskové zprávy

Aktuality

ÚZSVM získal byt po regionálním spisovateli

22.08.2019

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Kroměříži získal na základě smlouvy o předání podíl 1/12 na pozemku o výměře 1386 m2, jehož součástí je stavba bytového domu s dvanácti bytovými jednotkami.

Kupující zakoupil transportní vozík pro kamaráda

22.08.2019

Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v Kroměříži získal jako odúmrť transportní mechanický vozík, které kupující zakoupil pro kamaráda.

ÚZSVM uhájil státu téměř 3 miliony korun v žalobě o náhradu újmy

22.08.2019

Obvodní soud pro Prahu 2 a následně i Městský soud v Praze se zcela ztotožnily s názorem Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových a žaloba A. S. o náhradu údajné nemajetkové újmy a škody z nezákonného trestního stíhání tak byla v celém rozsahu zamítnuta.

Část majetku bývalého KOH-I-NOORU prodána v elektronické aukci

22.08.2019

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Jindřichově Hradci prodal v elektronické aukci budovu s pozemkem ve výrobním areálu bývalého státního podniku KOH-I-NOOR v Kardašově Řečici.

archiv aktualitarchiv aktualit |  Další aktuality
RSSRSS
Plzeň České Budějovice Praha Střední Čechy Ústí nad Labem Hradec Králové Brno Ostrava Mapa

Pracoviště

Pro informace o činnosti ÚZSVM
přejděte na příslušné pracoviště.

Aktuální nabídka majetku k prodeji