Pátek, 28. února 2020

březen

Palírny skončí ve šrotu

28.03.2007
Čtyři nelegální palírny lihu, které zabavili celníci v Perné na Mikulovsku, nechá v nadcházejících dnech zlikvidovat Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových.

Okres patří městu. Konečně

26.03.2007
Úřednické razítko potvrdilo to, po čem třebíčští radní volali už několik let. Budova bývalého okresního úřadu na Masarykově náměstí brzy přestane patřit státu. Vyřizování převodu skončí poslední den tohoto roku. Od ledna 2008 bude v kolonce vlastník napsáno město Třebíč.

Převzali ukradený obraz

21.03.2007
Národní památkový ústav v Plzni získal obraz malíře Christophera Mauruse Fuchse z Tirschenreuthu. Do jeho správy jej toto úterý bezúplatně převedlo plzeňské územní pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Účetní hodnota obrazu Ukřižování Páně je 100 tisíc.

Palírny skončí ve šrotu

16.03.2007
Vybavení čtyř nelegálních pálenic alkoholu získalo do majetku břeclavské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM).

O strategický pozemek má město zájem

14.03.2007
Více než čtyřicet let stojí nevzhledné a známé plechové garáže v místech naproti budově bývalé Ladovky, pozdějšího komunálu, a nyní spíše identifikovatelné proti známému servisu Mazda.

Stát se bude o Koloděje soudit

07.03.2007
Stát je připraven soudit se o vládní zámek v Kolodějích. Ještě předtím však hodlá jednat s právním zástupcem restituentů, kteří na majetek vznášejí nárok. Právu to řekl zástupce šéfa úřadu vlády Martin Turek.