Sobota, 4. dubna 2020

Bezúplatný převod budovy v Nymburce

02.03.2007
Bezúplatný převod budovy v Nymburce
Zaměstnancům Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, odboru Odloučené pracoviště Nymburk (Územní pracoviště Střední Čechy), se po složitých jednáních podařilo převést do vlastnictví Města Nymburk administrativní budovu (č. p. 165), jejíž účetní hodnota činí více než 1,600.000,- korun.

Zaměstnancům Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, odboru Odloučené pracoviště Nymburk (Územní pracoviště Střední Čechy), se po složitých jednáních podařilo převést do vlastnictví Města Nymburk administrativní budovu (č. p. 165), jejíž účetní hodnota činí více než 1,600.000,- korun.Jednopatrová administrativní budova po bývalém okresním úřadu se nachází v historickém centru města, v památkově chráněném území. V roce 1965 byla stavba zapsána do státního seznamu nemovitých kulturních památek Středočeského kraje.
Převod nemovitosti do vlastnictví města byl uskutečněn na základě usnesení Vlády České republiky.Podle vyjádření nového majitele bude v budově, s ohledem na její strategickou polohu, umístěno Městské informační centrum a kanceláře Odboru sociálních věcí.