Pondělí, 6. dubna 2020

červen

Padělky za jednadvacet milionů skončily v drtírně odpadu

29.06.2011
Čtrnáct a půl tuny padělaného zboží skončilo v drtírně odpadu. Likvidaci materiálu, zabaveného v trestním řízení, zabezpečil Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM), odloučené pracoviště ďár nad Sázavou.

Zničili padělky zabavené na tržnici v Hatích

29.06.2011
Padělky zabavené převážně v asijské tržnici na Hatích nechal zlikvidovat Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových.

Památník Jana Žižky dokázal i překvapit

14.06.2011
Jedno příjemné překvapení čekalo na pracovníky Jihočeského muzea poté, co převzali nedávno do své péče muzeum Jana Žižky z Trocnova ve známém areálu na Českobudějovicku.

Úřad práce opraví své budovy ve čtyřech městech Ústeckého kraje

13.06.2011
Úřad práce opraví své budovy ve čtyřech městech Ústeckého kraje - v Děčíně, Chomutově, Lounech a v Mostě. Do rekonstrukcí investuje desítky milionů korun, bude díky nim sídlit v každém městě jen v jedné budově.

Žižkův památník v Trocnově je teď v majetku kraje

12.06.2011
Památník Rodiště Jana Žižky z Trocnova je v péči Jihočeského kraje. Podpisem smlouvy mezi krajem a Úřadem pro zastupování státu ve věcech majetkových tak skočilo letité hledání správce památníku. Památník patřil doposud státu.

Žižkův památník v Trocnově spravuje Jihočeský kraj

12.06.2011
Památník Jana Žižky v Trocnově na Českobudějovicku získal do své správy Jihočeský kraj. Hodnota komplexu, který tvoří kamenná socha legendárního vojevůdce a muzeum, je zhruba sedm milionů korun.

Stát prodal pozemky k výstavbě

10.06.2011
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Příbrami za více než 3,3 milionu korun prodal ve výběrovém řízení pozemky v katastrálním území Zdaboř a Příbram.

Tisíce pirátských DVD skončily v likvidaci

08.06.2011
Tisíce pirátských kopií DVD disků prošly rukama pracovníků hradecké pobočky Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Úřad disky plné filmů různých žánrů či hudebních souborů převzal k likvidaci, jelikož pocházely z trestné činnosti, za niž byl původní majitel věcí odsouzen.

Než zničit, to raději věci rozdat

07.06.2011
Je to vznešená představa. Místo aby zabavené či státu propadlé věci nadále hnily ve státních skladech, zamýšlí šéf justice Jiří Pospíšil (ODS) revoluční změnu.

Úřad prodal na Příbramsku majetek z nevyřešeného dědictví

06.06.2011
Příbramské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) prodalo za bezmála 2,3 miliony korun nemovitosti a movité věci v katastrálních územích Pečičky, Pečice a Smolotely.