Chomutovský ÚZSVM převedl obcím zdarma pozemky

16.04.2024 - Ústí nad Labem

Obrnice a Volevčice na Mostecku a Výsluní na Chomutovsku získaly od chomutovského ÚZSVM zdarma silniční pozemky.

Tři nové pozemky nově vlastní Obrnice. Dva z nich o celkové výměře 911 m2 leží pod komunikacemi v Českých Zlatníkách v ulici Dukelská. Jeden z pozemků je využíván jako chodník a také jako plocha pro umístění nádob na tříděný odpad, druhý slouží jako příjezdová cesta k rodinným domům.

 

Třetí pozemek o rozloze 1 310 m2 najdeme Obrnicích, jde o asfaltový příjezd k rodinným domům.

Všechny tři pozemky ÚZSVM převzal od Ředitelství silnic a dálnic jako nepotřebný majetek.

 

Obec Volevčice získala 2 nové pozemky o celkové výměře 245 m2. Oba pozemky vedené v katastru jako ostatní plocha navazují na pozemky obce. Ta je chce využít při plánované rekonstrukci přístupových cest k rodinným domům.

 

ÚZSVM tyto pozemky získal na základě rozhodnutí Státního pozemkového úřadu o výměně nebo přechodu vlastnických práv v pozemkové úpravě.

 

Pozemek o rozloze 614 m2 ležící v Úbočí u Výsluní byl bezúplatně převeden obci Výsluní. Jedná se o zatravněný pás mezi komunikacemi. Na pozemku je odvodňovací kanál obce zajišťující odvod vody od hřbitovní zdi a také veřejné osvětlení.

 

ÚZSVM tento pozemek převzal od Pozemkového fondu.

Přílohy:CV-02 - České Zlatníky.jpgCV-02 - České Zlatníky2.jpgCV-02 - Obrnice.jpgCV-02 - Volevčice.JPGCV-02 - Volevčice2.JPGCV-02 - Úbočí u Výsluní.jpg
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.