Pondělí, 17. června 2019

odbor Odloučené pracoviště Jihlava

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okresech Jihlava a Třebíč:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.


Adresa:
Tolstého 15
586 01 Jihlava
Ředitel:
Ing. Bc. Ota Kovář, CSc.
Tel.: 567 551 212
E-mail: ota.kovar@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Kovář-Ota.pdf

Kontakt

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Jihlava

Hasiči z Vysočiny ve spolupráci s ÚZSVM ořezali nebezpečné větve

23.05.2019

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Jihlavě provedl s pomoci lezecké skupiny Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina zdravotní ořez poškozeného stromu na pozemku v obci Brtnice.

ÚZSVM v Jihlavě předal Puncovnímu úřadu padělky z trestné činnosti

21.05.2019

Jihlavské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových předalo Puncovnímu úřadu celkem 496 kusů napodobenin šperků a historických mincí, které stát získal na základě rozhodnutí Okresního soudu v Jihlavě.

ÚZSVM v Jihlavě zlikvidoval padělané hliníkové disky kol

02.04.2019

Jihlavské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových získalo v říjnu roku 2018 celkem 276 disků kol, a to na základě trestního příkazu kvůli porušení práv k ochranným známkám. Tyto disky byly zabaveny Celní správou v říjnu roku 2016 v Moravských Budějovicích pro podezření ze spáchání trestného činu Porušení práv k ochranné známce a Porušení chráněných průmyslových práv. Jednalo se o napodobeniny hliníkových disků kol zhotovených podle chráněných průmyslových vzorů různých automobilových značek.

další aktuality