Úterý, 7. dubna 2020

květen

V projektu CRAB byl vybrán dodavatel pilotní pasportizace

23.05.2012
V rámci projektu Centrální registr administrativních budov (“CRAB“), který je realizován Úřadem pro zastupování státu ve věcech majetkových (“ÚZSVM“) za podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj, byl vybrán dodavatel pilotní pasportizace vybraných staveb.

Muzeum venkova na zámku Kačina získalo od státu nové exponáty

15.05.2012
Kačina (Kutnohorsko) 14. května (ČTK) - Muzeum českého venkova, které sídlí na zámku Kačina u Kutné Hory, získalo několik nových exponátů. Stát do jeho sbírek převedl starožitnosti zhruba za čtvrt milionu korun, které mu propadly jako takzvaná odúmrť. ČTK to dnes sdělil mluvčí Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových Robert Hurt.

Týnecké mokřiny získala agentura ochrany přírody

15.05.2012
Týnec n. L. – (Kolínský deník) Agentura ochrany přírody a krajiny získala pod svá křídla další chráněné území. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových na ni bezúplatně převedl pozemky v katastrálním území Týnec nad Labem, tzv. Týnecké mokřiny. Jde o pozemky o celkové výměře 66.762 m2.

Jablonec získal další pozemky na sídlišti

07.05.2012
Jablonec – Jablonec nad Nisou získal od státu pozemky na největším sídlišti Mšeno v hodnotě 14,3 milionu korun.

Národní park získal zdarma pozemky

07.05.2012
Děčín – Pozemky v hodnotě více než 300 tisíc korun získala Správa Národního parku České Švýcarsko.

Jablonec získal od státu pozemky na největším sídlišti Mšeno

04.05.2012
Jablonec nad Nisou 3. května (ČTK) - Jablonec nad Nisou získal od státu pozemky na největším sídlišti Mšeno v hodnotě 14,3 milionu korun. Více než 6,5 hektaru dostalo město bezúplatně, je to převážně veřejná zeleň, ale také komunikace a přístupové chodníky k domům na sídlišti. ČTK o tom dnes informoval mluvčí Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových Robert Hurt. Převod pozemků umožní podle radnice na sídlišti v budoucnu rozšířit prostor pro parkování nebo třeba in-line stezku.