Pozemky v parku už patří kompletně obci Kejžlice

29. 09. 2020
Kejžlice (Havlíčkobrodský deník) – Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Pelhřimově prodal v přímém prodeji obci Kejžlice pozemek, nacházející se v zastavěné části obce, vedený v katastru nemovitostí jako zeleň.
Více...

O byt na Bukově byl zájem. Padlo 28 příhozů, stát vyinkasoval přes milion korun

29. 09. 2020
Ústí nad Labem (ustecky.denik.cz) – Ústecké pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) přispělo prodejem bytu v ústecké čtvrti Bukov do státního rozpočtu částkou 1 108 000 korun.
Více...

Týraný staford Budy našel nový domov

23. 09. 2020
Ústí nad Orlicí (Orlický deník) – Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Ústí nad Orlicí propadl na základě rozhodnutí Městského úřadu ve Dvoře Králové nad Labem pes jménem Budy, dvouletý kříženec stafordšírského teriéra byl umístěn v psím útulku v Ústí nad Orlicí.
Více...

Státu připadl bývalý dům pěstitelů konopí v Březnici

23. 09. 2020
Březnice (pribramsky.denik.cz) – Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Příbrami připadl dům pocházející z trestné činnosti.
Více...

Stát zabavuje auta i hodinky

22. 09. 2020
Lounsko (Žatecký a lounský deník) – Věci zabavené pachatelům trestných činů končí v aukci. Na Lounsku se takto prodal i dům.
Více...

Teplický úřad prodal pět pozemků za více než 1,4 milionu korun

22. 09. 2020
Teplice (teplicky.denik.cz) – Teplické pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) získalo prodejem pěti pozemků formou výběrového řízení s aukcí do státní pokladny finanční prostředky ve výši 1 430 001 korun.
Více...

Nevlastníte nevědomky dům nebo pole? 175 tisíc nemovitostí v ČR nemá známého majitele

22. 09. 2020
Praha (Blesk.cz) – Dost možná na vás někde v Česku čeká pozemek, který můžete velmi dobře zpeněžit, ale ani o tom nevíte.
Více...

Nová nabídka státních aut: Rychlé vozy po inspektorech i pokladač kuželů...

21. 09. 2020
Praha (automix.denik.cz) - V zářijové aukci nepotřebného majektu Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových se dá získat rovněž sněžný skútr, obří sekačka nebo přívěsný vozík.
Více...

Bývalá věznice v Trutnově se změní na depozitář muzea a knihovnu

10. 09. 2020
Trutnov (skypaper.cz) - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) převedl zdarma stavební parcelu s budovou bývalé věznice městu Trutnov.
Více...

Úřad podpořil rozvoj ptačí rezervace

08. 09. 2020
Jistebník (Novojičínský deník) – Tři pozemky o celkové výměře okolo 13 tisíc metrů čtverečních převedl bezúplatně na Agenturu ochrany přírody a krajiny ČR Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Novém Jičíně.
Více...

Stát prodal čtyři pozemky pod vodními nádržemi Heřman, Dub a Kateřina

04. 09. 2020
Teplice (teplicky.denik.cz) – Teplické pracoviště Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) získalo prodejem čtyř pozemků pod vodními nádržemi Kateřina, Dub a Heřman částku ve výši 365 600 korun.
Více...

Stát prodal starou střelnici

04. 09. 2020
České Budějovice (Českobudějovický deník) – Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových nabídl v elektronické aukci pozemek o rozloze 17 233 metrů čtverečních, který se nachází na okraji zastavěného území města České Budějovice, při výjezdu z města směrem na obec Branišov.
Více...

Odvolací soud potvrdil vítězství MF ve sporu kvůli internetové ruletě

02. 09. 2020
Praha (mfcr.cz) - Městský soud v Praze na dnešním jednání potvrdil rozsudek Obvodního soudu pro Prahu 1 z prosince 2019, podle kterého Česká republika uspěla ve sporu se společností CASINO KARTÁČ Group, a.s. o 7 mld. Kč.
Více...

Harrachov získal devět pozemků pod chodníky. Stát je převedl zdarma

01. 09. 2020
Harrachov (jablonecky.denik.cz) - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Semilech převedl městu Harrachov devět pozemků, které mají celkovou výměru 843 m². Na pozemcích jsou chodníky, které má město ve svém vlastnictví.
Více...

Stát prodal pozemek v Liberci. Vydělal téměř 800 tisíc korun

01. 09. 2020
Liberec (liberecky.denik.cz) - Místo, které leží v okrajové části Liberce, prodal Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) soukromé společnosti. Do státního rozpočtu tak přibylo 773 000 korun.
Více...
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.