V Náchodě byla zahájena rekonstrukce největší administrativní budovy ve městě

27. 07. 2021
Náchod (hradeckadrbna.cz) – Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových chystá velkou rekonstrukci administrativní budovy v náchodské Palachově ulici. Převzal ji od města a v budoucnu do ní přemístí pracovníky okresního soudu v Riegerově ulici, soudní spisovnu z Krámské ulice, zaměstnance Okresního státního zastupitelství a z budovy v Kladské.
Více...

Výtvarník padělal Fillu i Picassa, dostal podmínku a stát obrazy zlikvidoval

23. 07. 2021
Svitavy (impuls.cz) – Ke dvouleté podmínce a náhradě kupní ceny podvedeným lidem odsoudil Okresní soud ve Svitavách výtvarníka z Poličky, který padělal díla významných malířů a prodával je jako pravá. Padělky propadly státu.
Více...

Obce získaly zdarma majetek za téměř 350 tisíc korun

22. 07. 2021
Louny (Žatecký a lounský deník) – Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Lounech předal bezúplatně obcím v okrese Louny majetek v celkové hodnotě 349 086 korun.
Více...

Fabia za 5 tisíc, Superb za 6. Stát i exekutoři levně prodávají auta!

20. 07. 2021
Pokud máte pro nákup auta opravdu omezený rozpočet, může vás zaujmout třeba červená fabia, kterou už nepotřebuje dětský domov v Liběchově - stát vůz aktuálně nabízí za něco málo přes pět tisíc korun.
Více...

Stát se zbavuje budov. Prodává Palác Brodway, do aukce míří i Hanácká kasárna

14. 07. 2021
ČR (denik.cz) – Na Úřadu zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se schyluje k největšímu prodeji v historii. Už v polovině září začne elektronická aukce kulturní památky nacházející se v historickém centru Prahy: Palác Brodway. Máte zájem? Připravte si minimálně jednu miliardu a padesát milionů korun.
Více...

Obchodníci prodávali padělané oblečení

13. 07. 2021
Domažlicko (Domažlický deník) – Celníci zabavili v holýšovském obchodě a také na vietnamské tržnici v Horní Folmavě 550 padělků.
Více...

Rozhovor generální ředitelky ÚZSVM pro deník E15

07. 07. 2021
Rozhovor s generální ředitelkou ÚZSVM Kateřinou Arajmu o prodeji významných nemovitostí a další pestré agendě ÚZSVM.
Více...

Stát prodává Hanácké kasárny v Olomouci

01. 07. 2021
Olomouc (E15) – Největší prodej nemovitosti vlastněné státem na území Moravy je na spadnutí. Památkově chráněný areál Hanáckých kasáren v centru Olomouce, který byl vybudován okolo roku 1840, nabídne Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v elektronické aukci. Minimální cena je 262 milionů korun.
Více...

Výrobce pervitinu přišel o elektrickou koloběžku i virtuální přilbu

29. 06. 2021
Ostrava (Karvinský a havířovský deník) – Nedávno jsme psali o čtyřech diamantech, které Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) prodal v elektronických aukcích za více než 6,5 milionu korun. Klenoty patřily falešnému šlechtici z Moravskoslezského kraje, který podvedl důvěřivce o desítky milionů korun.
Více...

Dům či chata za míň než milion! Úřad v dražbě nabízí levně nemovitosti

28. 06. 2021
ČR (tn.cz) – Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) opět aktualizoval svou nabídku na levný odkup nemovitostí i movitostí. Levně se tak může zájemce dostat k bytu, rodinným domům či místům k rekreaci.
Více...

Dům Mercur jde do veřejné dražby

28. 06. 2021
Mariánské Lázně (Mladá fronta DNES) – Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových hledá nového majitele pro mariánskolázeňský dům Mercur prostřednictvím transparentní veřejné dražby. Ta se koná v úterý 29. června v 10 hodin v budově plzeňského pracoviště úřadu. Minimální cena je stanovena na 67 milionů korun. Pro účast ve veřejné dražbě musí zájemci složit dražební jistotu ve výši 280 tisíc korun.
Více...

Investiční šance pár kroků od Václaváku? Palác Broadway je na prodej

23. 06. 2021
Praha (Forbes.cz) – Pražský trh s nemovitostmi čeká zajímavá událost. Stát se plánuje zbavit lukrativního Paláce Broadway v centru hlavního města. Funkcionalistickou stavbu, která vznikla v průběhu 30. let minulého století, proto nabídne v elektronické aukci.
Více...

Pražský Palác Broadway je na prodej, stát za něj chce alespoň miliardu

23. 06. 2021
Praha (iDnes.cz) – Stát chystá dražbu Paláce Broadway v Praze nejméně za miliardu korun.
Více...

Stát prodává Palác Broadway, chce za něj nejméně miliardu korun

23. 06. 2021
Praha (novinky.cz) – Stát chystá dražbu Paláce Broadway v Praze nejméně za miliardu korun.
Více...

Poklady z věznice zamíří do depozitáře

21. 06. 2021
Uherské Hradiště (Mladá fronta DNES) – Areál bývalé věznice v Uherském Hradišti zkoumají experti. Detailní průzkumy mají být hotové do konce roku. Stát začne hledat architekta rozsáhlé rekonstrukce.
Více...
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.