Nejen čtenáře, ale i kuchaře zlákala pestrá nabídka knih od ÚZSVM za příznivé ceny

15.09.2020 - České Budějovice

ÚZSVM v Prachaticích prodal formou elektronické aukce 28 starších knih s různorodou tématikou.

Čtenáři si koupili pestrobarevné dětské knížky s názvy Rarášci ze mlýna nebo Broučci, zájem byl rovněž o knihu s kriminální zápletkou od tvůrce kriminálek Las Vegas, Miami a New York s názvem Level 26 - Netvor z temnot, či o knihu Kola-armády-války. 

 

Nový majitel knih Netvor z temnot a Kola-armády-války se ÚZSVM svěřil se svými zkušenostmi s nákupem v elektronickém aukčním systému: „Vše bylo opravdu velmi jednoduché a myslím si, že elektronické aukce jsou svým způsobem i adrenalin. Výběr knih v aukcích mě také potěšil, jsou to takové netradiční kousky a za velmi dobré ceny,“ řekl nakupující a dodal, že v budoucnu plánuje na webu www.nabidkamajetku.cz nakoupit znovu.

 

Jiný zájemce, zřejmě milovník vaření, byl zlákán nabídkou knih o vaření, kde byly mimo jiné o netradičních receptech na úpravu kuřete a hub. Pestrou nabídku doplňoval Autoatlas Evropy, kniha Výpravy Vašeho života, ale i knihy s lékařskou tématikou, jako například Rodinná encyklopedie Medicíny & zdraví, kde jsou uvedeny nejen příznaky nemocí, různé choroby, ale i první pomoc. Pro lidi zaměřené spíše na alternativní léčbu byla nabízena kniha Uzdravení bez léků a lékařů. 

 

Knihy byly nabízeny samostatně, knihy s obdobnou tématikou byly nabízeny v souborech. Celkem bylo vyhlášeno 11 aukcí, kterých se zúčastnilo osm účastníků. Celkový výtěžek ve výši 688 Kč byl odveden do státního rozpočtu.

Přílohy: fotografie knih.jpg
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.