Obsah tajemného balíčku od kurýra připadl ÚZSVM

30.09.2022 - Přerov

ÚZSVM v Přerově připadl alkohol ze zajímavé trestné činnosti.

Schovaný za masku kurýra doručil muž do kanceláře oddělení dopravně správní agendy zásilku v podobě papírové krabice s neznámým obsahem. Pracovnice si pro jistotu přivolala kolegu a společně balíček opatrně otevřeli. Uvnitř našli 3 láhve alkoholu, a to zn. Becherovka o obsahu 0,7 l, zn. Heffron o obsahu 0,5 l a zn. Diplomático o obsahu 0,7 l a také dokument titulovaný jako „Námitky proti záznamu bodů v registru řidičů“.

 

Muž doufal, že mu pracovnice vyjde díky štědrému úplatku vstříc a touto cestou mu pomůže. Zaměstnankyně magistrátu po dohodě s vedením ale zavolala PČR, vše nahlásila, a tím se mladík dostal ještě do větších potíží než jen vybodování.

Vyjádřením rozsudku Okresního soudu spáchal obžalovaný zločin podplacení a za to mu byl uložen peněžitý trest a trest propadnutí věci (alkoholu).

 

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje předalo za účelem realizace trestu propadnutí věci, na základě rozsudku, ÚZSVM papírovou krabici se třemi láhvemi alkoholu a se čtyřmi listy papíru o velikosti A4.

Z důvodů neznámého obsahu budou lahve ekologicky zklikvidovány.

Přílohy:fotoxcffg.jpg
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.