Finanční prostředky získané provozem nočního klubu připadly státu

10. 08. 2023
Na základě soudního rozhodnutí nabyl Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Domažlicích finanční prostředky, které pocházely z trestné činnosti. Ty následně převedl na zvláštní účet Ministerstva spravedlnosti ČR.
Více...

Prodeje dvou malých pozemků na Plzeňsku vzbudily neobvyklý zájem kupujících

09. 08. 2023
Hned dva transparentní prodeje nemovitostí ÚZSVM v Plzni, uskutečněné prostřednictvím elektronického aukčního systému na webových stránkách www.nabidkamajetku.cz přinesly zcela nečekaná navýšení kupní ceny oproti nejnižšímu podání.
Více...

ÚZSVM prodal počítače pořízené v roce 2007

04. 08. 2023
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Karlových Varech prodal prostřednictvím elektronického aukčního systému dva pro úřad nepotřebné počítače pořízené v roce 2007.
Více...

Pozemky pod silnicemi převedl ÚZSVM zdarma Hoře Svatého Václava

25. 07. 2023
Domažlický ÚZSVM převedl obci Hora Svatého Václava dva pozemky, na nichž jsou vystaveny silnice.
Více...

Zájemci v aukci bojovali o opuštěnou zahradu

20. 07. 2023
Po 155 příhozech získal nový majitel zahradu ve Staňkově. Předmětem aukce, kterou vyhlásil domažlický ÚZSVM, byly celkem 3 pozemky. Vítězem je majitel sousedních parcel.
Více...

Dům v Doubravce znovu ožije

14. 07. 2023
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Plzni získal po muži zemřelém bez dědiců a zanechání závěti rodinný dům se zahradou. Ten nyní znovu ožije díky dvěma spolumajitelům, kteří ho získali v elektronické aukci.
Více...

Malý pozemek v Mariánských Lázních najde nové uplatnění

14. 07. 2023
ÚZSVM v Chebu prodal malý pozemek se stavbou bývalého skladu propanbutanových lahví, situovaný v širším centru Mariánských Lázních.
Více...

Pátrání po vlastnících rozsáhlých pozemků zavedlo ÚZSVM až do konce 19. století

12. 07. 2023
Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v Plzni se podařilo dohledat vlastnictví rozsáhlých pozemků v okolí Neuměře a Žichlice u Hromnic.
Více...

Účelovou komunikaci ke garážím v Karlových Varech – Rybářích odkoupili jejich vlastníci

03. 07. 2023
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Karlových Varech prodal pozemek o výměře 676 metrů čtverečních ležící před garážemi ve vlastnictví fyzických osob v městské části Rybáře.
Více...

ÚZSVM dohledal neznámé vlastníky rodinného domu

03. 07. 2023
Karlovarský ÚZSVM řešil nedostatečně identifikované vlastníky rodinného domu v Kynšperku nad Ohří, o jehož majitelích nebylo téměř sedmdesát let nic známo. Po rozsáhlém šetření dohledal úřad majitele, kteří zemřeli v Rakousku.
Více...

Dvoupodlažní dům v Branišově byl prodán za 320 tisíc korun

26. 06. 2023
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Karlových Varech prodal v elektronické aukci za 320 tisíc korun dvoupodlažní dům s podkrovím v obci Branišov na Toužimsku.
Více...

Malý Bor získal zdarma čtyři pozemky

23. 06. 2023
Majetkové vypořádání k šesti pozemkům umožnilo obci Malý Bor sjednotit vlastnictví pozemků a stavby chodníků, které jsou na nich vystaveny.
Více...

Mariánské Lázně koupily pozemek pod výměníkovou stanicí

23. 06. 2023
Mariánské Lázně koupily od karlovarského ÚZSVM pozemek pod stavbou výměníkové stanice. Cena přesáhla 450 tisíc.
Více...

ÚZSVM prodal byt v Cebivi

23. 06. 2023
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Plzni prodal v elektronické aukci byt s dispozicí 2 + 1 v obci Cebiv. Do aukce o byt o velikosti 66,14 metrů čtverečních se přihlásili čtyři zájemci. Prodán byl za 940 tisíc korun.
Více...

Horšovský Týn koupil pozemek nutný pro rekonstrukci silnice

22. 06. 2023
Horšovský Týn koupil od domažlického ÚZSVM pozemek s cestou, která slouží jako přístup k rodinným domům a která vede na lesní pozemky města.
Více...
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.