Pondělí, 21. ledna 2019

odbor Odloučené pracoviště Příbram

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okrese Příbram:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.

​ 

Adresa:
nám. T.G.M. 145
261 01 Příbram
Ředitel:
Ing. Milan Voříšek
Tel.: 318 471 211
E-mail: milan.vorisek@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Voříšek.pdf

Kontakt

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Příbram

ÚZSVM přepsal chatku na Český zahrádkářský svaz v Příbrami

17.12.2018

V evidenci katastru nemovitostí pro obec Příbram a katastrální území Březové Hory byla Česká republika zapsána jako vlastník stavby bez čísla popisného, která se nacházela na pozemku Českého zahrádkářského svazu Příbram.

Zaměstnanci ÚZSVM ve spolupráci s hasiči pokáceli nebezpečné stromy v Příbrami

10.12.2018

Příbramské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových obdrželo žádost o pokácení dvou jehličnatých stromů rostoucích na pozemku ve vlastnictví ÚSZVM. Jednalo se o stromy vysazené v minulosti blízko sebe, zastiňující přilehlé bytové domy. Obyvatelé těchto domů se obávali možného vyvrácení těchto stromů a následného poškození jejich nemovitostí.

ÚZSVM prodal v elektronické aukci otevírací nůž z trestné činnosti

30.11.2018

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Příbrami prodal v elektronické aukci otevírací nůž, kterým mladá žena vyhrožovala lidem ve svém okolí. Svým jednáním se tak dopustila přestupku a nůž na základě rozhodnutí příbramského městského úřadu připadl ÚZSVM. Ten ho následně nabídl v elektronické aukci za minimální kupní cenu 100 Kč. Po pěti příhozech se konečná cena vyšplhala na 180 Kč.

další aktuality