Prodej podílu na pozemku s garáží vynesl téměř 200 tisíc

11.04.2024 - Chomutov

Chomutovský ÚZSVM nabídl do elektronické aukce pozemek v Klášterci nad Ohří a také poloviční podíl na dalším pozemku, jehož součástí byla garáž. Celkový výtěžek z prodejů se blížil 200 tisícům korun.

V první aukci byla na stránkách www.nabidkamajetku.cz nabídnuta parcela o výměře 623 m2 v Klášterci nad Ohří, v západní nezastavěné okrajové části města. Pozemek je rovinatý, zatravněný s trvalými porosty a volně přístupný ze zpevněné silnice ve vlastnictví ŘSD. ÚZSVM ho získal po zrušení Okresního úřadu Chomutov.

 

ÚZSVM ho nabídl k prodeji na stránkách za 123 260 korun. Do aukce se přihlásili dva účastníci a každý z nich učinil 8 příhozů. Navyšování se zastavilo na ceně 178 000 korun.

 

Prodat se podařilo také poloviční spoluvlastnický podíl na 21 m2 rozlehlém pozemku v Obrnicích, jehož součástí je také rohová garáž. Příjezd ke garáži je po nezpevněné cestě v majetku obce. Garáž postavená pravděpodobně v roce 1983 vyžaduje celkovou rekonstrukci. ÚZSVM nabyl majetek po muži, který zemřel ve svých 91 letech. V aukci o podíl na pozemku s garáží projevil zájem účastník, který příhozem potvrdil vyvolávací cenu stanovenou na 15 600 korun.

Přílohy:CV-01 - Klášterec nad Ohří.JPGCV-01 - Obrnice.JPG
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.