Středa, 27. května 2020

prosinec

ÚZSVM zlikvidoval zabavený tabák

30.12.2008
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště ďár nad Sázavou (Územní pracoviště Brno), na základě pravomocného rozsudku soudu zajistil likvidaci zabraného tabáku osobám, které ho chtěli použít pro nelegální výrobu tabákových výrobků.

ÚZSVM zlikvidoval převleky k loupeži

29.12.2008
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Teplice (Územní pracoviště Ústí nad Labem), zlikvidoval několik kuriózních věcí z trestné činnosti, které získal na základě pravomocného rozsudku Okresního soudu v Teplicích.

Obec převzala od ÚZSVM majetek vysoké hodnoty

18.12.2008
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Rychnov nad Kněžnou (Územní pracoviště Hradec Králové), bezúplatně převedl areál bývalého hraničního přechodu obci Orlické Záhoří. Obec tak získala majetek v účetní hodnotě téměř 10,6 milionů korun.

V areálu hraničního přechodu bude domov pro seniory

18.12.2008
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Karviná (Územní pracoviště Ostrava), bezúplatně předali areál hraničního přechodu v Karviné do vlastnictví Moravskoslezského kraje. Účetní hodnota budovy s pozemky je více než 610 tisíc korun.

ÚZSVM převedl pozemky v areálu hraničního přechodu

16.12.2008
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Chomutov (Územní pracoviště Ústí nad Labem), bezúplatně převedl Ústeckému kraji a Městu Vejprty pozemky v areálu bývalého hraničního přechodu Vejprty. ÚZSVM se tak podařilo vyřešit další areál bývalého silničního hraničního přechodu.

ÚZSVM prodal penzion Cyprián

15.12.2008
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Beroun (Územní pracoviště Střední Čechy), získal do státního rozpočtu více než 2 miliony korun. Tato částka je výnosem z prodeje penzionu Cyprián ve Stříbrné u Kraslic.

Ústecký kraj získal od ÚZSVM majetek za desítky milionů

11.12.2008
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Chomutov (Územní pracoviště Ústí nad Labem), bezúplatně převedl areál bývalého hraničního přechodu Mníšek v Krušných horách. Souhrnná účetní hodnota všech předaných nemovitostí se blíží částce 34 milionů korun.

ÚZSVM převedl nemovitosti za 30 milionů korun

10.12.2008
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Liberec (Územní pracoviště Ústí nad Labem), bezúplatně převedl Městu Hrádek nad Nisou nemovitosti na hraničním přechodu Hrádek nad Nisou.

ÚZSVM bezúplatně převedl budovu za 92 milionů

09.12.2008
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Třebíč (Územní pracoviště Brno), předal Městu Třebíč administrativní budovu č. p. 116, která se nachází na Masarykově náměstí v Třebíči a v níž až do konce roku 2002 sídlil Okresní úřad v Třebíči.

Jeden z nejstarších hraničních přechodů patří kraji

03.12.2008
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Děčín (Územní pracoviště Ústí nad Labem), bezúplatně převedli Ústeckému kraji další areál bývalého hraničního přechodu. Účetní hodnota všech předaných nemovitostí včetně movitých věcí je bezmála 6 milionů korun.

ÚZSVM bezúplatně převedl 10 hrobek

01.12.2008
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Český Krumlov (Územní pracoviště České Budějovice), bezúplatně převedl do vlastnictví Města Český Krumlov 10 hrobek, které se nacházejí na městském hřbitově v Českém Krumlově.