Pátek, 22. března 2019

odbor Odloučené pracoviště Prostějov

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okrese Prostějov:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.


Adresa:
Rejskova 28
796 01 Prostějov
Kontakt

Ředitel:
Ing. Oskar Klenk
Tel.: 582 302 582
E-mail: oskar.klenk@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Klenk-Oskar.pdf

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Prostějov

ÚZSVM prodal v elektronické aukci nůž z trestné činnosti

24.01.2019

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Prostějově převzal na základě rozhodnutí správního orgánu zavírací kapesní nůž značky Lakota, který byl použit při spáchání trestného činu.

ÚZSVM bezúplatně převedl Konici pozemek po státním podniku v likvidaci

12.12.2018

Prostějovské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, převedlo do vlastnictví města Konice bezúplatně pozemek, na kterém se nachází místní komunikace III. a IV. třídy ve vlastnictví tohoto města. Převodem tak došlo ke sjednocení vlastníka pozemku a silnic.

ÚZSVM převedl pozemky státnímu podniku Povodí Moravy

04.12.2018

Prostějovské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM), převedlo státnímu podniku Povodí Moravy pozemky v katastrálních územích Vitčice na Moravě a Němčice nad Hanou.

další aktuality