Reakce ÚZSVM na opakovaná nepravdivá tvrzení předsedy Komory dražebníků

20.04.2022
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se znovu důrazně ohrazuje proti nepravdivému vyjádření předsedy Komory dražebníků ČR Jiřího Bureše v rozhovoru pro Konkursní noviny, které se týkalo prodeje nepotřebného státního majetku prostřednictvím elektronického aukčního systému.
Více...

Vyjádření ÚZSVM k poskytnutí nemovitostí pro řešení uprchlické krize

29.03.2022
V souvislosti s aktuální mimořádnou situací vytipoval Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) k využití cca 30 potenciálně vhodných objektů, které má ve své správě. O dalších nemovitostech úzce jedná s jednotlivými státními institucemi, kraji a obcemi po celé republice, které mají rovněž přehled o potřebě nemovitostí. V případě, že o nemovitost požádají, ÚZSVM sjednává výpůjčku.
Více...

Otevřený dopis ÚZSVM k areálu tenisových kurtů na Letné

21.01.2022
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) zveřejňuje z důvodu transparentnosti odpověď na dopis k areálu tenisových kurtů v Praze na Letné, který byl zaslán spolku Alternativa II. Pro dokreslení situace doplňujeme fotografie areálu.
Více...

Vyjádření ke spekulacím deníku Blesk

15.12.2021
Vyjádření generální ředitelky Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM).
Více...

Vyjádření ÚZSVM k nepravdivým informacím o areálu tenisových kurtů na Letné

10.12.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na zcela lživé informace související s areálem tenisových kurtů na Letné, které jsou aktuálně šířeny na sociálních sítích.
Více...

ÚZSVM k rekonstrukci budovy nábř. Edvarda Beneše v Praze

15.11.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na nepřesné informace ohledně plánované rekonstrukce budovy na nábřeží Edvarda Beneše naproti Strakově akademii.
Více...

ÚZSVM k nepřesnému vyjádření radního hlavního města Prahy pro majetek Jana Chabra

22.09.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na nepřesné vyjádření radního hlavního města Prahy pro majetek Jana Chabra ohledně směn majetku mezi státem a hlavním městem Prahou.
Více...

Reakce ÚZSVM k nepravdivým informacím, které opakovaně zazněly v Českém rozhlase

02.09.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se ohrazuje proti vyjádření Michala Bláhy ohledně Centrálního registru administrativních budov (CRAB), které 1. září 2021 znovu zaznělo ve vysílání Českého rozhlasu Plus.
Více...

Vyjádření ÚZSVM k prodeji pozemku v Chlumu u Třeboně

18.08.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) upřesňuje informace, které se objevily v reportáži České televize.
Více...

Reakce na nepřesnosti ohledně právního zastupování státních institucí

10.08.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) upřesňuje informace, které se objevily v komentáři na webu Info.cz.
Více...

Upřesnění k státem hrazenému a inkasovanému nájemnému

26.07.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) upřesňuje informace, které se objevily v dnešním článku deníku E15.
Více...

Reakce na nepravdivé informace v deníku Blesk

16.07.2021
Informace v článku deníku Blesk, že někteří zaměstnanci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) „inkasovali za loňský rok částky až 545 milionů korun, což byla v mnoha případech třetina jejich platu“, rozhodně není pravdivá.
Více...

ÚZSVM ke sporům s Lichtenštejny

09.07.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) uvádí na pravou míru šířící se zavádějící informace, které se týkají sporu s katastrálním úřadem ohledně uznatelnosti vkladových listin.
Více...

Vyjádření ÚZSVM k IT systémům

01.07.2021
Vzhledem k množícím se nepravdivým informacím o informačním systému Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) zveřejňujeme v plném znění odpověď zaslanou na dotaz Ekonomického deníku.
Více...

Reakce na nepravdivé informace ohledně platů a odměn na ÚZSVM

15.06.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) uvádí na pravou míru zcela nepravdivé informace o platech zaměstnanců, které se objevily v reportáži České televize a také na serveru platyuredniku.cz.
Více...
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.