Vyjádření ÚZSVM k pozemkům v areálu zámku Štiřín

13.05.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v návaznosti na článek týkající se pozemků v areálu zámku Štiřín zveřejňuje odpověď zaslanou novináři Seznam Zpráv.
Více...

Reakce na nepravdivé informace Konkursních novin o zámku Kunratice

22.04.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se důrazně ohrazuje proti nepravdivým informacím, které se v souvislosti s prodejem areálu zámku Kunratice objevily v článku Konkursních novin.
Více...

Reakce na opakující se nepravdivé informace o areálu zámku Štiřín

09.04.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se znovu důrazně ohrazuje proti opakujícím se nepravdivým tvrzením bývalého ředitele Zámku Štiřín a starosty obce Kamenice o areálu zámku Štiřín.
Více...

Reakce na článek Seznam Zpráv ohledně areálu zámku Štiřín

03.04.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) uvádí na pravou míru nepravdivé informace o areálu zámku Štiřín, které se objevily v článku Seznam Zpráv.
Více...

Reakce na další nepravdivé informace o zámku Štiřín

02.04.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se důrazně ohrazuje proti dalším nepravdivým tvrzením bývalého ředitele Zámku Štiřín o areálu zámku Štiřín v článku PrahaIN.cz.
Více...

ÚZSVM v případě areálu zámku Štiřín postupuje v souladu s platnými právními předpisy

20.03.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) uvádí na pravou míru výroky starosty obce Kamenice o areálu zámku Štiřín.
Více...

ÚZSVM k prodeji nepotřebného státního majetku

06.03.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na výroky ohledně prodeje nepotřebného státního majetku, které se objevily v článku na Forbes.cz.
Více...

Reakce na nepřesné informace o budově bývalého Klárova ústavu slepců

26.02.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se ohrazuje proti informacím, které se objevily v článku na forum24.cz, o údajné nečinnosti při záchraně budovy bývalého Klárova ústavu slepců v Praze na Malé Straně.
Více...

Reakce na opakované nepravdivé informace starostky Městské části Praha-Kunratice

13.02.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se znovu důrazně ohrazuje proti vyjádřením starostky Městské části Praha-Kunratice k areálu zámku Kunratice.
Více...

Reakce ÚZSVM na další nepravdivá vyjádření o zámku Štiřín

01.02.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se důrazně ohrazuje proti dalším nepravdivým tvrzením starosty obce Kamenice a bývalého ředitele Zámku Štiřín o areálu zámku Štiřín.
Více...

Reakce na opakované nepravdivé informace o zámku Kunratice

31.01.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se znovu ohrazuje proti nepravdivým tvrzením starostky Městské části Praha-Kunratice o areálu kunratického zámku.
Více...

ÚZSVM informuje o aktuálním stavu nakládání s areálem zámku Kunratice

29.01.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) dne 26. ledna 2024 obdržel dopis vítěze výběrového řízení na prodej areálu zámku Kunratice. Vítěz uvádí, že se z veřejně dostupných zdrojů dozvěděl, že ÚZSVM umožní městské části Praha – Kunratice vítěznou nabídku dorovnat a plánuje uzavřít kupní smlouvu s městskou částí.
Více...

Reakce na nepravdivé informace o zámku Veleslavín

29.01.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na nepravdivé vyjádření Městské části Praha 6 a hlavního města Prahy týkající se areálu zámku Veleslavín.
Více...

Reakce na nepravdivé informace starostky Městské části Praha-Kunratice

29.01.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se důrazně ohrazuje proti vyjádření starostky Městské části Praha-Kunratice k údajně předjednanému upřednostnění městské části při prodeji areálu zámku Kunratice.
Více...

ÚZSVM neprodával vilu v Černošicích

22.01.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) upřesňuje, že dražbu nemovitosti v Černošicích po podnikateli Radovanu Krejčířovi prováděl soudní exekutor nikoliv ÚZSVM, jak je chybně uvedeno v článku v deníku E15.
Více...
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.