Reakce na opakované nepravdivé informace starostky Městské části Praha-Kunratice

13.02.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se znovu důrazně ohrazuje proti vyjádřením starostky Městské části Praha-Kunratice k areálu zámku Kunratice.
Více...

Reakce ÚZSVM na další nepravdivá vyjádření o zámku Štiřín

01.02.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se důrazně ohrazuje proti dalším nepravdivým tvrzením starosty obce Kamenice a bývalého ředitele Zámku Štiřín o areálu zámku Štiřín.
Více...

Reakce na opakované nepravdivé informace o zámku Kunratice

31.01.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se znovu ohrazuje proti nepravdivým tvrzením starostky Městské části Praha-Kunratice o areálu kunratického zámku.
Více...

ÚZSVM informuje o aktuálním stavu nakládání s areálem zámku Kunratice

29.01.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) dne 26. ledna 2024 obdržel dopis vítěze výběrového řízení na prodej areálu zámku Kunratice. Vítěz uvádí, že se z veřejně dostupných zdrojů dozvěděl, že ÚZSVM umožní městské části Praha – Kunratice vítěznou nabídku dorovnat a plánuje uzavřít kupní smlouvu s městskou částí.
Více...

Reakce na nepravdivé informace o zámku Veleslavín

29.01.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na nepravdivé vyjádření Městské části Praha 6 a hlavního města Prahy týkající se areálu zámku Veleslavín.
Více...

Reakce na nepravdivé informace starostky Městské části Praha-Kunratice

29.01.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se důrazně ohrazuje proti vyjádření starostky Městské části Praha-Kunratice k údajně předjednanému upřednostnění městské části při prodeji areálu zámku Kunratice.
Více...

ÚZSVM neprodával vilu v Černošicích

22.01.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) upřesňuje, že dražbu nemovitosti v Černošicích po podnikateli Radovanu Krejčířovi prováděl soudní exekutor nikoliv ÚZSVM, jak je chybně uvedeno v článku v deníku E15.
Více...

Reakce ÚZSVM na nepravdivé informace o zámku Štiřín

17.01.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se důrazně ohrazuje proti nepřesným a zavádějícím výrokům starosty obce Kamenice týkajícím se areálu zámku Štiřín.
Více...

Upřesnění k nabývání majetku po nedostatečně identifikovaných vlastnících

11.01.2024
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na vyskytující se názor v médiích, že k majetku nedostatečně identifikovaných vlastníků by měl po 1. lednu 2024 nabýt pouhou tzv. držbu.
Více...

Upřesnění k nedostatečně identifikovaným vlastníkům

28.12.2023
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) upřesňuje informace, které se objevily v článku Novinek.cz o nedostatečně identifikovaných vlastnících.
Více...

ÚZSVM je připraven zdarma převést Hanácká kasárna Olomouckému kraji

19.12.2023
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na nepřesná mediální vyjádření Olomouckého kraje ohledně nakládání s areálem Hanáckých kasáren.
Více...

Upřesnění k termínu pro převod areálu Hanáckých kasáren

23.11.2023
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) upřesňuje informaci, která se objevila v regionální Mladé frontě Dnes v souvislosti s prodloužením termínu pro převod areálu Hanáckých kasáren v Olomouci.
Více...

ÚZSVM k aktuální situaci bytových domů v Harrachově

23.10.2023
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) jakožto specializovaná instituce na hospodaření se státním majetkem převzal z podnětu Ministerstva financí bytové domy v Harrachově k 1. září 2023.
Více...

Upřesnění k výsledkům inventury státního majetku

12.10.2023
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) upřesňuje informace, které se v médiích objevují v souvislosti s výsledky historicky největší inventury státního majetku.
Více...
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.