Upřesnění k státem hrazenému a inkasovanému nájemnému

26.07.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) upřesňuje informace, které se objevily v dnešním článku deníku E15.
Více...

Reakce na nepravdivé informace v deníku Blesk

16.07.2021
Informace v článku deníku Blesk, že někteří zaměstnanci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) „inkasovali za loňský rok částky až 545 milionů korun, což byla v mnoha případech třetina jejich platu“, rozhodně není pravdivá.
Více...

ÚZSVM ke sporům s Lichtenštejny

09.07.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) uvádí na pravou míru šířící se zavádějící informace, které se týkají sporu s katastrálním úřadem ohledně uznatelnosti vkladových listin.
Více...

Vyjádření ÚZSVM k IT systémům

01.07.2021
Vzhledem k množícím se nepravdivým informacím o informačním systému Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) zveřejňujeme v plném znění odpověď zaslanou na dotaz Ekonomického deníku.
Více...

Reakce na nepravdivé informace ohledně platů a odměn na ÚZSVM

15.06.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) uvádí na pravou míru zcela nepravdivé informace o platech zaměstnanců, které se objevily v reportáži České televize a také na serveru platyuredniku.cz.
Více...

Reakce ÚZSVM na nepravdivé informace o zámku Veleslavín

27.05.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se distancuje od nepravdivých tvrzení týkající se areálu zámku Veleslavín v Praze, která obsahuje komentář člena spolku Veleslavín – Vokovice na blogu idnes.cz.
Více...

Vyjádření ÚZSVM k dodavateli nového Informačního systému majetku státu

19.05.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na článek Ekonomického deníku ohledně nového informačního systému ÚZSVM, jehož dodavatel byl vybrán v transparentní veřejné zakázce.
Více...

Reakce ÚZSVM na vyjádření předsedy Komory dražebníků

28.04.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se důrazně ohrazuje proti dalšímu nepravdivému tvrzení předsedy Komory dražebníků ČR Jiřího Bureše v článku Konkursních novin, které se týkalo prodejů nepotřebných státních nemovitostí a elektronického aukčního systému.
Více...

Reakce na nepřesné informace v E15

27.04.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) uvádí na pravou míru zavádějící informace v deníku E15 ohledně IT systémů.
Více...

Reakce na nepřesné informace, které zazněly v Českém rozhlase

15.04.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na vyjádření Michala Bláhy v Českém rozhlase ohledně Centrálního registru administrativních budov.
Více...

Vyjádření ÚZSVM k bohnickému hřbitovu

14.04.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) vítá rozhodnutí Rady hlavního města Prahy o převzetí historického hřbitova v Praze-Bohnicích. Nicméně zdůrazňuje, že v jednáních o převodu tohoto areálu se zástupci městské části i hlavního města Prahy nebyl nečinný, jak vyznívá z některých mediálních vyjádření zástupců městské části. Ba právě naopak.
Více...

Reakce na další lži společnosti Kverulant

26.03.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových se znovu důrazně ohrazuje proti zcela lživé zprávě společnosti Kverulant z 26. 3. 2021.
Více...

ÚZSVM k opakovaným nepravdivým informacím společnosti Kverulant

17.03.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se opět důrazně ohrazuje proti opakovaným zcela nepravdivým a manipulativním informacím spolku Kverulant ohledně Centrálního registru administrativních budov (CRAB).
Více...

ÚZSVM k pozemkům v Židenicích

08.03.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se důrazně distancuje od zavádějících a nepravdivých informací na sociálních sítích ohledně prodeje pozemků v brněnských Židenicích.
Více...

Reakce na článek Hospodářských novin ohledně smluv na úklid

25.02.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na nepřesné informace ohledně smlouvy se společností Sky & Facility s.r.o.
Více...
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.