Vyjádření ÚZSVM k twitterovým příspěvkům Seznam Zpráv

14.01.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových reaguje na „žertovné“ twitterové příspěvky ohledně údajného očkování zaměstnanců.
Více...

Upřesnění k článku o zámku Veleslavín

12.01.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových upřesňuje článek o zámku Veleslavín na webu Hlidacipes.org.
Více...

Reakce ÚZSVM na článek ohledně administrativního komplexu v Praze

02.01.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na článek Seznam Zpráv ohledně administrativního komplexu v Praze.
Více...

Reakce ÚZSVM na komentář k prodeji nepotřebného státního majetku

23.11.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se ohrazuje proti vyjádření „právního experta Nadačního fondu proti korupci“ k prodeji nepotřebného státního majetku.
Více...

Vyjádření ÚZSVM k areálu bývalé záložní nemocnice v Hředlích u Berouna

13.11.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) zaznamenal zprávu šířící se po internetu, která obsahuje zcela nepravdivé informace o areálu bývalé záložní nemocnice v Hředlích u Berouna. ÚZSVM proto informace uvádí na pravou míru.
Více...

Vyjádření ÚZSVM k mostu pod přehradou Lipno

03.11.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na reportáž jihočeské Regionální televize ke stavu mostu pod Lipenskou hrází, v níž ÚZSVM bohužel nedostal prostor pro vyjádření.
Více...

Reakce na vyjádření místostarosty Prahy 8 k bohnickému hřbitovu

24.09.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na údajné vyjádření místostarosty Prahy 8 Jiřího Vítka v článku zpravodajského portálu NášREGION.cz, který se týká doposud neuskutečněného převodu areálu bohnického ústavního hřbitova.
Více...

Reakce ÚZSVM na komentář na Neovlivni.cz ohledně umístění státních institucí

18.09.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se umístěním státních institucí v celé České republice dlouhodobě zabývá. Jedním z důležitých faktorů, které přitom vyhodnocuje, je existence volné kancelářské plochy v jednotlivých městech.
Více...

Vyjádření ÚZSVM ke smluvní pokutě pro město Mohelnice

16.09.2020
Vyjádření Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) k článku idnes.cz ohledně udělené smluvní pokuty pro město Mohelnice.
Více...

Vyjádření ÚZSVM ke sporům s Lichtenštejny

26.08.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na vyjádření právníka zastupujícího lichtenštejnskou stranu ve věci majetku nárokovaného Nadací knížete z Lichtenštejna v rozhovoru pro lidovky.cz
Více...

Reakce ÚZSVM na komentář ke Karlínským kasárnám

10.08.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na komentář v týdeníku Respekt "Starejte se a plaťte" týkající se využívání areálu Karlínských kasáren.
Více...

Vyjádření ÚZSVM k prodeji bytu v Brně-Lesná

30.07.2020
Vyjádření ÚZSVM k článku na webu www.novinky.cz ohledně prodeje bytu v Brně-Lesná.
Více...

ÚZSVM k dalším nepravdivým informacím společnosti Kverulant

16.07.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se znovu důrazně ohrazuje proti opakujícím se nepravdivým a manipulativním informacím společnosti Kverulant ohledně Centrálního registru administrativních budov (CRAB).
Více...

ÚZSVM k prodeji majetku pravomocně propadlého státu

13.07.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) vždy musí respektovat a respektuje pravomocná rozhodnutí soudů a účinnou legislativu. Tak tomu bylo i v případě pravomocně propadlého majetku v „justiční“ kauze v Ústeckém kraji. Státu pravomocně propadl pozemek v Ústí nad Labem – Střekově a polovina rodinného domu na Litoměřicku.
Více...

ÚZSVM k účasti obcí v elektronických aukcích

03.07.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na vyjádření místostarosty Litoměřic Karla Krejzy v deníku Právo týkajícího se účasti města v elektronické aukci na prodej pozemku.
Více...
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.