Pondělí, 30. března 2020

srpen

Vodaři získali pozemky v areálu čističky za 33 tisíc korun

02.09.2019
Teplice, Bílina (Teplický deník) – Teplické pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) sjednotilo prodejem tří pozemků o celkové výměře 145 m2 vlastnictví nemovitostí v areálu čistírny odpadních vod v Bílině.

ÚZSVM získal byt po regionálním spisovateli

02.09.2019
Kroměříži (kurzy.cz) - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Kroměříži získal na základě smlouvy o předání podíl 1/12 na pozemku o výměře 1386 m2, jehož součástí je stavba bytového domu s dvanácti bytovými jednotkami.

Z bývalého motorestu v Doksech budou byty. Žít by zde měli hlavně senioři

20.08.2019
Doksy (denik.cz) - S budovou, kde se dříve shromažďovali sociálně slabí, mají v Doksech na Českolipsku velké plány. Nechvalně známá adresa bývalého motorestu by se brzy měla změnit na vyhledávané místo pro život. Především pro seniory, pro které tu město chce vybudovat bezbariérové bydlení.

Archiv odkryl záhadu chalupy ve Vícemili

19.08.2019
Vícemil (Jindřichohradecký deník) – Na nedostatečně identifikovaného vlastníka byl zapsaný obytný domek s půlhektarovým polem.

Řešili vlastnictví pozemku bez totožnosti majitele

16.08.2019
Benešov (Benešovský deník) – Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Benešově se setkal s trochu kuriózní situací neexistujícího vlastníka pozemku, kterou bylo třeba vyřešit.

Sportovní areál betonárky Radouč dostane nový kabát

15.08.2019
Mladá Boleslav (boleslavsky.denik.cz) - V Mladé Boleslavi se bude zvelebovat, tentokrát půjde o lokalitu sportovního areálu betonárky Radouč. Ovšem to kdy dojde k samotným pracem je zatím ve hvězdách.

Stát hledá domov pro desítky zvířat

14.08.2019
Praha (Zemědělec) - Stát hledá nové majitele pro desítky zvířat, která se do jeho péče dostala kvůli týrání a nevhodnému zacházení nebo po zemřelých lidech bez dědiců. K adopci je nabízí web Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových.

Pozemek byl prodán za více než 400 tisíc korun

14.08.2019
Habřina (Týdeník Litoměřicko) - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Litoměřicích prošetřil pozemek zapsaný na nedostatečně identifikovaného vlastníka a následně jej prodal za více než 400 tisíc korun.

V teplické bance skončily „špinavé“ peníze, získal je stát

14.08.2019
Teplice (Teplický deník)– Teplické pracoviště Úřadu pro zastupování státu (ÚZSVM) ve věcech majetkových získalo pro státní rozpočet finanční prostředky ve výši přes 223 tisíc korun pocházející z trestné činnosti.

Majetek exsoudce Berky převzal stát

13.08.2019
Praha (Seznam.cz TV)

ÚZSVM vyřešil vlastnictví chalupy dávno zemřelého kováře a jeho ženy

13.08.2019
Vícemil (kurzy.cz) - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Jindřichově Hradci vyřešil vlastnictví chalupy, která byla zapsaná na nedostatečně identifikovaného vlastníka.

Koupili část hřiště

12.08.2019
Branišovice (Naše Znojemsko) – Pozemek s fotbalovými kabinami prodal balovými nedávno Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových Branišovicím.

Veselí kupovalo pod smutečkou

12.08.2019
Veselí nad Moravou (Hodonínský deník) – Pozemek pod smuteční síni prodal stát veselské radnici. Informoval o tom koncem minulého týdne Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových.

ÚZSVM předal Puncovnímu úřadu prsteny a řetízky zabavené podvodnému prodejci

12.08.2019
Střední Čechy (kurzy.cz) - Středočeskému pracovišti Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových připadlo na základě usnesení Okresního soudu Praha-východ 16 prstenů a 8 řetízků ze žlutého kovu pocházejících z trestné činnosti.

ÚZSVM prodal vilu v Habartově za 819 tisíc korun

12.08.2019
Plzeň (kurzy.cz) - Plzeňské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových prodalo ve veřejné dražbě opuštěnou vilu se zahradou v Habartově na Sokolovsku za 819 000 Kč.

Vydražili umělecké dílo

08.08.2019
Znojmo (Znojemský deník) – Grafický list za více než dvacet tisíc korun našel nového majitele při aukci znojemského pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových.

Půjčil si na auto na dálkové ovládání, ale nesplácel ho

08.08.2019
Liberec (Liberecký deník) – V dražbách, které pořádá Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, se dají sehnat lecjaké věci. Naposledy třeba černé elektrické auto s dálkovým ovládáním.

Pozemek byl prodán za více než 400 tisíc korun

07.08.2019
Úštěk/Habřina (Litoměřický deník) - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Litoměřicích prošetřil pozemek zapsaný na nedostatečně identifikovaného vlastníka a následně jej prodal za více než 400 tisíc korun.

ANI NA PRVNÍ POHLED ORIGINÁLNÍ KOLA NEMUSEJÍ BÝT VŽDY ORIGINÁLNÍ

07.08.2019
Jihlava (Drift & Tuning) - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Jihlavě získal v říjnu loňského roku celkem 276 disků kol, a to na základě trestního příkazu kvůli porušení práv k ochranným známkám. Tyto disky byly zabaveny Celní správou v říjnu roku 2016 v Moravských Budějovicích pro podezření ze spáchání trestného činu Porušení práv k ochranné známce a Porušení chráněných průmyslových práv.

Od státu lze v kraji koupit dům i batůžek

07.08.2019
Střední Čechy (Boleslavský deník) - Devět rozmanitých staveb ve středních Čechách nabízí aktuálně zájemcům ke koupi Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. Od neudržované kotelny v Milovicích s minimální kupní cenou 58 tisíc korun přes podíl na chatě na Rakovnicku za 98 tisíc a několik domů za statisíce i miliony až po bývalou prádelnu v areálu někdejší továrny na cukrovinky v Kolíně s cenou od 21,5 milionu.