Středa, 8. dubna 2020

srpen

Pardubický kraj získal od ÚZSVM deset pozemků pod komunikacemi

27.08.2013
Pardubice - ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Pardubice (Územní pracoviště Hradec Králové), bezúplatně převedl nemovitosti v celkové účetní hodnotě téměř 700 tisíc korun do vlastnictví Pardubického kraje.

ÚZSVM předal investiční mince za více než dva miliony Národnímu muzeu

19.08.2013
Ústí nad Labem - ÚZSVM, odbor Hospodaření s majetkem státu (Územní pracoviště Ústí nad Labem), bezúplatně předal sbírku investičních mincí, medailí a drobného numismatického materiálu v celkové hodnotě téměř 2,15 milionu korun Národnímu muzeu v Praze.

ÚZSVM předal budovu s pozemky městské policii

13.08.2013
Ústí nad Orlicí - ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Ústí nad Orlicí (Územní pracoviště Hradec Králové), převedl bezúplatně ve veřejném zájmu budovu a pozemky do vlastnictví města Ústí nad Orlicí.

Šperky z dědictví předal ÚZSVM Puncovnímu úřadu

06.08.2013
Břeclav - ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Břeclav (Územní pracoviště Brno), předal Puncovnímu úřadu sadu šperků z drahých kovů a kamenů. Jednalo se o soubor řetízků, přívěsků, náušnic a prstenů z drahých kovů a kamenů.

ÚZSVM bezúplatně převedl pozemky pro zbudování volnočasového areálu

01.08.2013
Svitavy - ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Svitavy (Územní pracoviště Hradec Králové), bezúplatně převedl městu Moravská Třebová 6 pozemků v katastrálním území Moravská Třebová. Majetek o celkové výměře 2.176 m² má účetní hodnotu přes 35 tisíc korun.