Sobota, 21. září 2019

Zaměstnanci ÚZSVM se zapojili do sbírky pro děti z Klokánků

21.10.2016
Zaměstnanci ÚZSVM se zapojili do sbírky pro děti z Klokánků
Zaměstnanci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se zúčastnili materiální sbírky na pomoc dětem z Klokánků, kterou pořádalo Ministerstvo financí. Během několika dní po ohlášení sbírky přispěli pracovníci ÚZSVM z celé republiky množstvím potřebných věcí pro ohrožené děti.
„Naši zaměstnanci se dokázali spojit a společně přispěli dobré věci. Jsem ráda, že se sbírky, která vzešla od samotných zaměstnanců, zúčastnili pracovníci z mnoha regionů,“ prohlásila generální ředitelka ÚZSVM Kateřina Arajmu. „Předpokládám, že v podobných akcích budou naši zaměstnanci pokračovat i do budoucna,“ dodala Kateřina Arajmu.
 
Například zaměstnanci regionálního pracoviště v Plzni nashromáždili zajímavé knihy, společenské hry či oblečení. Ve sbírce se objevila i koloběžka a metr a půl vysoký jeřáb na dálkové ovládání. Z Ústředního pracoviště v Českých Budějovicích dokonce vypravili do Prahy celou dodávku, ve které kromě hygienických potřeb a oblečení nechyběly také hračky. Někteří zaměstnanci přispěli i finanční částkou, za kterou na jednotlivých pracovištích byly nakoupeny například sešity, které se dětem z Klokánků budou jistě hodit do školy.  
 
Vybrané věci, které nashromáždili pracovníci ÚZSVM, Ministerstva financí a Celní správy, byly rozvezeny do vybraných Klokánků v Praze.