Čtvrtek, 2. dubna 2020

únor

Úřad pro zastupování státu prodal pozemky těžební společnosti

24.02.2011
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, odbor Teplice, za částku přesahující 4,5 milionů korun prodal pozemky těžební společnosti. Pozemky o celkové výměře 34.910 m2 jsou součástí uceleného dobývacího prostoru Bílina, který se nachází v katastrálním území Jenišův Újezd.

Z dědictví po sochaři dostalo Husitské muzeum od státu předměty za 164 tisíce

17.02.2011
Zatímco důchodce v Mladé Vožici myslel i na věci poslední a odkázal peníze nadaci, řada osamocených lidí své případné dědictví neřeší. Majetek z pozůstalosti tak po nich připadne státu.

Zasloužilý veterán je už v péči nového majitele

17.02.2011
Odloučené pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Jičíně prodalo v těchto dnech vůz Škoda Octavia Super, známý pod označením Spartak, který vévodil koncem 50. let a v letech šedesátých našim silnicím.

Zemřel bez dědiců, milion na vkladních knížkách šel státu

15.02.2011
Více než milion korun po člověku z Prostějovska, který zemřel bez dědiců, převedl tento týden do státní pokladny Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových.

Vkladní knížky a s nimi milion zdědil stát

13.02.2011
Úspory po muži z Prostějovska, který zemřel bez dědiců, převedli úředníci do státní kasy. Více než milion korun po člověku z Prostějovska, který zemřel bez dědiců, převedl minulý týden do státní pokladny Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových.

Ústecký úřad získal pro stát 5 milionů

11.02.2011
Ústecký Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (UZSVM) získal prodejem nemovitostí do státního rozpočtu částku téměř 5,3 milionu korun. Této výše totiž dosahuje celkový výnos z prodeje pozemků v katastrálním území Tušimice, jejichž majitelem se v současnosti stala elektrárenská společnost.

Na úřad budete muset až do Jihlavy

09.02.2011
Ke zrušení referátu Třebíč Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) došlo od letošního února.

Historickou kapli získala obec Kostomlaty pod Milešovkou

07.02.2011
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, odbor Odloučené pracoviště Teplice, bezúplatně převedl obci Kostomlaty pod Milešovkou kapličku Panny Marie Pomocné.

Stát vrátil Diakonii Domov odpočinku ve stáří v Sobotíně

07.02.2011
Diakonie Českobratrské církve evangelické získala od státu bezúplatným převodem kompletní areál Domova odpočinku ve stáří, který provozuje v Sobotíně. Budovy i pozemky jí v takzvaném veřejném zájmu převedl Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM).

ÚZSVM převedl fotbalové hřiště

04.02.2011
14 tisíc metrů čtverečních je celková výměra tří pozemků a budovy, které prakticky tvoří fotbalové hřiště se zázemím v místní části Jindřichova Hradce v Horním Žďáru.

Stát daruje městu pozemek pod silnicí

04.02.2011
Téměř jako do skládanky puzzle zapadne pozemek ve výměře dvou set sedmdesáti čtyř metrů čtverečních do zbytku pozemků, které jsou pod místní komunikací za tratí v Uhlířských Janovicích ve směru ke Kooperativě.