Středa, 8. dubna 2020

únor

Obce a kraj již letos na Chomutovsku získaly bezúplatně pozemky za dva miliony

28.02.2013
Chomutov - Zaměstnanci ÚZSVM, odboru Odloučené pracoviště Chomutov (Územní pracoviště Ústí nad Labem), i v tomto roce pokračují v bezúplatných převodech nemovitostí Ústeckému kraji a obcím v okrese Chomutov. V průběhu ledna 2013 převedli do jejich vlastnictví pozemky za více než dva miliony korun.

ÚZSVM převedl za poslední desetiletí Příbrami bezúplatně nemovitosti za 130 milionů

27.02.2013
Příbram - ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Příbram (Územní pracoviště Střední Čechy), od roku 2004 až do současné doby bezúplatně převedl městu Příbram 382 pozemků v celkové účetní hodnotě téměř 53 milionů korun.

Děčínští skauti získali od ÚZSVM bezúplatně klubovnu

21.02.2013
Děčín - Zaměstnanci ÚZSVM, odboru Odloučené pracoviště Děčín (Územní pracoviště Ústí nad Labem), bezúplatně předali skautské organizaci Junák v Děčíně do vlastnictví klubovnu a přilehlé pozemky.

Jihlavská pobočka ÚZSVM hostila výstavu pomůcek pro tělesně postižené

12.02.2013
Jihlava - ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Jihlava (Územní pracoviště Brno), poskytl na konci ledna prostory ve vestibulu svého sídla v Tolstého ulici v Jihlavě výstavě kompenzačních a lokomočních zdravotních pomůcek.

Barokní kaple v Žiželicích na Lounsku již patří obci

11.02.2013
Louny - Zaměstnanci ÚZSVM, odboru Odloučené pracoviště Louny (Územní pracoviště Ústí nad Labem), převedli do vlastnictví obce Žiželice kapli vedenou v Ústředním seznamu kulturních památek ČR.

ÚZSVM prodal rekreační středisko na Lipně

07.02.2013
Český Krumlov - ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Český Krumlov (Územní pracoviště České Budějovice), odvedl do státního rozpočtu částku ve výši téměř 1,95 milionu korun získanou z prodeje nemovitostí v katastrálním území Černá v Pošumaví.

Pelhřimovský úřad práce získal od ÚZSVM administrativní budovu

05.02.2013
Pelhřimov - ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Pelhřimov (Územní pracoviště České Budějovice), bezúplatně předal Úřadu práce v Pelhřimově administrativní budovu, v níž tato instituce dlouhodobě sídlí.

Chata v Hrabalově Kersku se prodala za téměř dva miliony

04.02.2013
Nymburk - ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Nymburk (Územní pracoviště Střední Čechy), prodal ve výběrovém řízení za více než 1,9 milionu korun nemovitý majetek v katastrálním území Hradištko u Sadské.