Zavírací nůž a unikátní klávesový zesilovač si našly nové majitele

31. 08. 2023
ÚZSVM prodal prostřednictvím elektronického aukčního systému zavírací nůž a unikátní tranzistorový zesilovač značky Farfisa.
Více...

O malou garáž v Mariánských Radčicích byl velký zájem

29. 03. 2023
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Chomutově prodal garáž, kterou nabyl z odúmrtě. Zájem o ni byl velký, do elektronické aukce se přihlásilo přes 20 zájemců. Vítěz ji získal za 202 tisíc korun.
Více...

Zámek Zákupy získal do své sbírky řadu starožitných předmětů

22. 03. 2023
Lounské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových nabylo z odúmrtě dům včetně jeho vybavení, které zahrnovalo řadu hodnotných předmětů, mezi jinými například obrazy, sklo, porcelán a další starožitnosti.
Více...

ÚZSVM prodal v Liberci dva pozemky za více než 5 milionů korun

22. 03. 2023
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Liberci v přímém prodeji prodal dva pozemky o rozloze 3 059 metrů čtverečních v liberecké čtvrti Růžodol I za kupní cenu 5 193 000 korun.
Více...

ÚZSVM vypořádal spoluvlastnický podíl k pozemkům v Mikulášovicích

21. 03. 2023
Ústecké pracoviště ÚZSVM prodalo spoluvlastnický podíl ve výši ¼ k celku šesti pozemků v obci Mikulášovice na Ústecku. Jejich prodejem za kupní cenu téměř 356 tisíc korun bylo vypořádáno spoluvlastnictví, které úřad nabyl jako odúmrť po muži z Chomutova.
Více...

Z patnácti zvířat zůstalo v útulku už jen pět

16. 03. 2023
Na základě rozhodnutí magistrátu získal ÚZSVM v Teplicích do svého vlastnictví celkem patnáct zvířat. Odebrána byla vždy z důvodu špatného zacházení, chovu v nevhodných podmínkách a týrání bývalým majitelem. Deset z těchto zvířat již má nový domov.
Více...

ÚZSVM prodal v elektronické aukci akordeon

16. 03. 2023
Aukce kufru s harmonikou, kterou vyhlásil teplický ÚZSVM, přilákala již v prvním kole šest zájemců. Vítěz získal hudební nástroj za 8 200 korun.
Více...

ÚZSVM nalezl vlastníka i původně těžko prodejným pozemkům

16. 03. 2023
ÚZSVM našel kupce spoluvlastnických podílů ke třem rozlehlým, svažitým pozemkům v Neštěmicích v Ústí nad Labem. Prodejem tak přispěl do státního rozpočtu téměř 200 tisíci korunami.
Více...

ÚZSVM prodal rodinný dům z odúmrtě za více než 2,7 milionu korun

13. 03. 2023
Chomutovské pracoviště ÚZSVM prodalo v Horním Jiřetíně za více než 2,7 milionu korun rodinný dům se zahradou a několika pozemky. Stát získal majetek z odúmrtě.
Více...

Pozemek na území přírodní památky Blšanský Chlum na Lounsku získal nový majitel za téměř 300 tisíc korun

13. 03. 2023
Lounský Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodal v elektronické aukci za 291 tisíc korun rozlehlý pozemek v Chlumčanech u Loun, který spadá do ochranného pásma přírodní památky Blšanský Chlum zařazené mezi evropsky významné lokality. Na pozemku je vymezen územní systém ekologické stability, tzv. nadregionální biokoridor.
Více...

Prodej tří pozemků na Českolipsku vynesl 100 tisíc korun

13. 03. 2023
ÚZSVM prodal tři pozemky v lokalitách Nového Boru, Mistrovic u Nového Oldřichova a v obci Kravaře na Českolipsku. Z prodeje získal 100 tisíc korun, které putovaly do státního rozpočtu.
Více...

Velké Hamry koupily pozemky pro chystané cesty

10. 03. 2023
Město Velké Hamry koupilo od ÚZSVM v Liberci pozemky, které využije jako přístupové cesty k okolním parcelám. Ty jsou v územním plánu určené pro výstavbu rodinných domů a také k rozšíření stávající odstavné plochy.
Více...

Za pozemek u Zabrušan získal ÚZSVM v elektronické aukci o více jak 480 procent vyšší cenu

10. 03. 2023
Pracoviště ÚZSVM v Teplicích nabídlo k prodeji v transparentním výběrovém řízení s elektronickou aukcí na svých stránkách www.nabidkamajetku.cz. nezastavěný pozemek u Zabrušan. Ten se podařilo po 31 příhozech prodat za cenu převyšující nejnižší stanovené podání o 483,33 %.
Více...

O malé pozemky mají kupující také zájem

09. 03. 2023
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Lounech v transparentních výběrových řízeních s elektronickou aukcí na stránkách www.nabidkamajetku.cz úspěšně prodává také nevelké pozemky.
Více...

Převodu pozemku pod památkově chráněnou sochou v Kadani předcházelo dohledání vlastníka

07. 03. 2023
Město Kadaň bezúplatně získalo od ÚZSVM V Chomutově do svého vlastnictví malý pozemek, na kterém stojí barokní plastika z dílny Carla J. Waitzmanna.
Více...
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.