ÚZSVM převzal areál bývalé hasičské stanice v Havlíčkově Brodě

13.09.2021 - Havlíčkův Brod

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Havlíčkově Brodě převzal nepotřebný majetek od Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina.

Jedná se o areál, který využíval ke své činnosti Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina. V areálu se nachází provozní budova, ve které jsou umístěny kanceláře, šatny, učebny, sociální zařízení, ložnice, posilovny apod. Dále jsou v areálu další budovy jako garáže pro nákladní automobily, dílna údržby, sklad a garáž pro osobní automobil. Pro dopravu a parkování uvnitř areálu slouží zpevněná asfaltová plocha.

 

Tento areál využívali hasiči více než 50 let, ale vzhledem k nevyhovujícím prostorům, nedostatečné kapacitě a nevhodným podmínkám pro bezpečný výjezd zásahové techniky v dopravní špičce, neboť se areál nachází v centru města Havlíčkův Brod v bezprostřední blízkosti základní a mateřské školy, byl pro potřeby Hasičského záchranného sboru vybudován nový areál a tento majetek byl prohlášen za nepotřebný. Jedná se celkem o 11 pozemků o celkové výměře 2 166 m2.

Přílohy: Foto hasiči pohled z parku2021.jpg Foto 2 hasiči2021x.jpg
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.