ÚZSVM prodal byt v Teplicích po třiatřiceti příhozech

16.05.2022 - Teplice

Teplické pracoviště ÚZSVM prodalo prostřednictvím elektronického aukčního systému družstevní byt o velikosti 1+1 v Teplicích, který získal na základě usnesení okresního soudu v rámci dědictví po muži zemřelém ve věku nedožitých 66 let.

Muž nezanechal žádnou listinu o pořízení pro případ smrti, zemřel svobodný, bezdětný, jeho rodiče předemřeli, žádné sourozence nezanechal, proto dědictví jako odúmrť nabyl do majetku stát.

 

Družstevní podíl představuje práva a povinnosti plynoucí z členství v bytovém družstvu včetně práva nájmu bytu o velikosti 1+1 o celkové výměře podlahové plochy bytu 33,70 m2 nacházejícího se v přízemním patře čtyřpodlažního bytového domu staré cihlové výstavby. Byt sestává z předsíně a spíže, jednoho pokoje, kuchyně, koupelny a WC. V bytě a celém domě jsou plastová okna. Dům byl zvenku celkově revitalizován, je zateplen s novou fasádou, s centrálním zdrojem vytápění, centrálním ohřevem TUV, plynem, společné prostory domu jsou v původním udržovaném stavu. Samotný byt je v původním stavu, neproběhly zde žádné úpravy a vyžaduje tak celkovou rekonstrukci. Dům je umístěn téměř na okraji města Teplice, nedaleko areálu městské nemocnice.

 

Svého nového majitele byt našel již v prvním nabídkovém kole. Družstevní byt byl nabízen za nejnižší podání ve výši 750 000 Kč. Do aukce se přihlásilo 7 účastníků, pouze 5 z nich však složilo kauci, aktivně pak přihazovali 4 z nich. V průběhu aukce účastníci učinili 33 příhozů a konečná cena se vyšplhala na vítěznou částku ve výši 910 000 Kč.

Přílohy:TP-03 - byt Americká TP 3.jpgTP-03 - byt Americká TP 2.jpg
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.