Středa, 26. února 2020

září

Vlastnictví nemovitostí v ústavu sociální péče sjednoceno

30.09.2009
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Teplice (Územní pracoviště Ústí nad Labem), sjednotil vlastnictví nemovitostí v areálu Ústavu sociální péče Háj u Duchcova.

Z majetku státu vznikne mateřská škola

29.09.2009
ÚZSVM, Územní pracoviště Střední Čechy, bezúplatně převedl obci Sibřina rodinný dům s přilehlými pozemky. Nemovitý majetek v účetní hodnotě více než 720 tisíc korun se nachází v katastrálním území Sibřina, nedaleko východních hranic hlavního města Prahy.

Školní hřiště patří městysu

24.09.2009
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Tábor (Územní pracoviště České Budějovice), bezúplatně převedl školní hřiště o celkové výměře 7.077 m˛, které se nachází v katastrálním území Borotín u Tábora. Majetek byl převeden ve veřejném zájmu, novým vlastníkem se stal městys Borotín.

Na převedených pozemcích budou cyklostezky

23.09.2009
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Opava a Bruntál (Území pracoviště Ostrava), dokončil majetkoprávní vypořádání 27 pozemků ve vlastnictví ČR, jejichž celková účetní hodnota převyšuje 1 milion korun.

ÚZSVM prodal městu Kazmírův rybník

22.09.2009
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště ďár nad Sázavou (Územní pracoviště Brno), prodal Novému Městu na Moravě tzv. Kazmírův rybník, a to včetně hráze a trvalých porostů.

ÚZSVM sjednocuje vlastnictví pozemků a komunikací

21.09.2009
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Břeclav (Územní pracoviště Brno), bezúplatně převedl 6 pozemkových parcel ؘeditelství silnic a dálnic ČR. Celková hodnota těchto pozemků je téměř 1,5 milionu korun.

ÚZSVM převedl chráněný rybníček v Lužických horách

17.09.2009
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Děčín (Územní pracoviště Ústí nad Labem), převedl přírodní památku. Jedná se o vodní plochu Noldenteich o celkové výměře 6.024 m2, která se nachází v menším chráněném území. Novým majitelem se stala Agentura ochrany přírody a krajiny ČR.

ÚZSVM prodal památku v centru města

16.09.2009
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Semily (Územní pracoviště Hradec Králové), za 5,6 milionu korun prodal v 9. kole výběrového řízení administrativní budovu v centru Semil.

ÚZSVM prodal kulturní památky

15.09.2009
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Písek (Územní pracoviště České Budějovice), prodal 2 nemovité kulturní památky “ tzv. masné krámky. Ty se nacházejí v historickém centru města Písku a jsou vedeny v Ústředním seznamu kulturních památek

ÚZSVM předal pozemky kraji

14.09.2009
ÚZSVM, Územní pracoviště Brno, bezúplatně převedl Jihomoravskému kraji pozemky pod silnicemi v účetní hodnotě více než 4,7 milionů korun.

ÚZSVM předal pozemky pod školkou

10.09.2009
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Mělník (Územní pracoviště Střední Čechy), převedl městu Mělník 2 pozemky, které slouží k provozu mateřské školy.

ÚZSVM předal městu administrativní budovu

09.09.2009
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Tábor (Územní pracoviště České Budějovice), předal městu Tábor poslední z celkem šesti administrativních budov po bývalém okresním úřadu.

ÚZSVM předal k likvidaci návykové látky

08.09.2009
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Strakonice (Územní pracoviště České Budějovice), dokončil jeden z nejrozsáhlejších případů zabraných věcí z trestné činnosti neznámého pachatele.

Středověké městské opevnění ve vlastnictví Mikulova

07.09.2009
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Břeclav (Územní pracoviště Brno), bezúplatně převedl do vlastnictví města Mikulov nemovitou kulturní památku. Jednalo se o 3 pozemky a budovy bez popisných čísel v katastrálním území Mikulov, které tvoří městské opevnění.

Chátrající budova patologie prodána

03.09.2009
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště Příbram (Územní pracoviště Střední Čechy), za 1,9 milionu korun prodal ve výběrovém řízení 4/9 rozestavěné stavby v katastrálním území Příbram. Jednalo se o budovu občanské vybavenosti, která je postavena na parcelách cizích vlastníků.

ÚZSVM dohlíží na likvidaci padělků

02.09.2009
ÚZSVM, odbor Odloučené pracoviště ďár nad Sázavou (Územní pracoviště Brno), převzal od celních orgánů soudem zabavené zboží, a to na základě čtrnácti různých rozhodnutí Okresního soudu Znojmo a Městského soudu Brno.

Převedené pozemky mají hodnotu téměř osm milionů korun

01.09.2009
Zaměstnanci ÚZSVM, odboru Odloučené pracoviště Litoměřice (Územní pracoviště Ústí nad Labem), pokračují v převodech pozemků pod komunikacemi.