Zděděný obraz s loďkou i zabavený rybářský prut mají nové majitele

06.08.2021 - Teplice

Zaměstnanci ÚZSVM v Teplicích prodali v elektronické aukci obraz s motivem loďky v přístavu a také se podařilo zpeněžit zabavený rybářský pruh, oba předměty již ve druhém kole elektronické aukce.

Obraz s motivem loďky v přístavu nabyl ÚZSVM do majetku na základě usnesení Okresního soudu v Teplicích jako odúmrť po ženě zemřelé ve věku 91 let. Obraz s motivem loďky v přístavu o výšce 87 cm a šířce 52,5 cm včetně rámu byl v aukci nabízen za nejnižší podání ve výši 840 Kč. Do aukce se přihlásili čtyři účastníci, obraz se nakonec prodal za 1 140 Kč.

 

Ve druhém kole aukce našel svého nového majitele i rybářský prut značky Blackwood Allround Tele černé barvy i s navijákem značky Computer Balanced (Poseidon) modré barvy. Tento naviják teplický ÚZSVM získal do majetku na základě příkazu Magistrátu města Teplice, odboru životního prostředí. Obviněný o něj přišel v rámci správního řízení, ve kterém byl uznán vinným z přestupku podle zákona o rybářství, kterého se úmyslně dopustil tím, že v Duchcově u vodní plochy Rozputl neoprávněně lovil ryby bez rybářského lístku a platné povolenky k lovu ryb. Tento rybářský prut, který může ještě dále sloužit k legálnímu lovu, byl v aukci veřejnosti nabídnut za nejnižší podání ve výši 300 Kč. Do aukce se přihlásili tři zájemci, všichni se aukce aktivně zúčastnili a po čtyřech příhozech získal vítěz prut s navijákem za kupní cenu ve výši 440 Kč.

Přílohy: TP-05 - obraz loďky.jpg TP-05 - rybářský prut.jpg
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.