Pondělí, 18. března 2019

odbor Odloučené pracoviště Liberec

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okresech Liberec a Jablonec nad Nisou:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.


Adresa:
Nám. Dr. E. Beneše 26
460 01 Liberec
Kontakt

Ředitelka:
Ing. Edita Chládková
Tel.: 485 244 422
E-mail: edita.chladkova@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Chládková.pdf

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Liberec

ÚZSVM prodal v elektronické aukci značkové hodinky zabavené v trestním řízení

27.02.2019

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Liberci získal na základě rozsudku Krajského soudu v Ústí nad Labem hodinky značky The Brave Diesel DZ. Majitel těchto hodinek byl odsouzen za spáchání úvěrového podvodu.

ÚZSVM zajistil opravu historické administrativní budovy v Jablonci nad Nisou

25.02.2019

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Liberci zajistil opravu administrativní budovy v Jablonci nad Nisou v ulici Podhorská. V budově dříve sídlili zaměstnanci ÚZSVM. V současnosti jsou kancelářské prostory budovy využívány Krajskou hygienickou stanicí Libereckého kraje, Probační a mediační službou ČR, Policií ČR a Českým statistickým úřadem a ÚZSVM tak pouze zajišťuje správu tohoto objektu.

ÚZSVM zlikvidoval padělky světových značek

23.01.2019

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Liberci zlikvidoval padělky zboží, které státu propadly na základě ustanovení trestního zákona.

další aktuality